در زمان ثبت نام شماره موبایل وارده توسط شما به عنوان کلمه عبور در نظر گرفته شده است

درباره کیش برگ

« درباره کیش برگ »

درباره کیش برگ

درباره کیش برگ

کیش رگ

کیش برگ

کیش ‌برگ از جمله پروژه های اجرا شده توسط شرکت فاوا بازار کیش(سهامی خاص) به شماره ثبت ۱۳۳۳۹ می باشد.

⚜ شرکت فاوا بازار کیش در راستای اکرام گردشگران و کیشوندان محترم که رونق و ثروت را به جزیره زیبای کیش ارزانی داشته اند ، ماموریت دارد بستری به نام کیش برگ ایجاد نماید تا کیشوندان و گردشگران محترم به راحتی بتوانند با مقایسه قیمت و کیفیت کالا و خدمات ارائه شده توسط برترین کسبه کیش محصولات مورد نظر خود را انتخاب و لذّت خریدی ارزنده همراه با تخفیفات ویژه و شگفت انگیز را تجربه نمایند. زیرا ما در کیش برگ معتقدیم :

 در باره کیش برگ شرکت فاوا بازار کیش 

 ”  ارزنده را ارزان خریدن هنر است.  “

 

⚜ برای تحقق این ماموریت تیم کیش برگ با استفاده از نخبگان و متخصصان حوزه بازاریابی و فناوری اطلاعات، ضمن بهره گیری از روشهای نوین تبلیغات و بازاریابی اینترنتی، از یک سو  هزینه های جذب مشتری برای شرکای تجاری خود را بطور چشمگیر کاهش داده و از سوی دیگر تجربه خریدی ارزان و ارزنده را برای کلیه مشتریان به ارمغان آورده است. امیدواریم توانسته باشیم گامی مثبت در جهت توسعه گردشگری کیش برداشته و کیش را در جهت رسیدن به جایگاه اصلی خود که همانا برترین برند گردشگری کشور است یاری نماییم.

⚜ ما باور داریم تنها یک رئیس وجود دارد و آن مشتری هایمان هستند و برای حمایت از آنها، بالاترین معیار پشتیبانی و پاسخگویی را بصورت ۲۴ ساعته در تمامی ایام هفته تدوین و اجرا نموده ایم، تا بتوانیم در کمترین زمان، ارزنده ترین محصولات را به ارزان ترین قیمت بدست مشتریانمان برسانیم.از اینکه ما را همراهی می کنید برخود می بالیم و قدردان همراهی شما هستیم .

⚜ ما باور داریم که با همکاری شرکای محترم تجاری مان که همانا برترین کسبه کیش هستند، میتوانیم به یادماندنی ترین و شادترین اوقات را برای گردشگران کیش پدید آوریم و کیش برگ را چون فرش قرمز کیشوندان برای گردشگران مبدل سازیم تا خاطراتی به یادماندنی برای خود و خانواده خود رقم زنند.

⚜ جهت کسب اطلاعات بیشتر با روابط عمومی شرکت فاوا بازار کیش تماس حاصل فرمایید.

جهت تماس

جهت تماس

کیش برگ

کیش رگ