در زمان ثبت نام شماره موبایل وارده توسط شما به عنوان کلمه عبور در نظر گرفته شده است

اجاره خودرو در کیش یا رنت خودرو در کیش چگونه است؟

اجاره خودرو در کیش یکی از مفرح ترین تفریحات هیجان انگیز برای علاقه مندان خودرو است. لذت رانندگی با مدرن ترین خودرو های روز دنیا که اغلب در هیچ کجای ایران نمیتوانید بیابید . خودرو هایی با برند های شورلت ، فورد، مازاراتی، بوگاتی و ... که اغلب ما فقط با نام آنها آشنا هستیم در کیش در دسترس گردشگران قراردارد تا با ساده ترین روش بتوانند اجاره کرده و لذت رانندگی با آنها را تجربه نمایند و علاوه بر آن به دیدن مکان های زیبای جاده کرانه و جاده جهان ، کلبه هور و ... کیش نیز دسترسی راحت تری داشته باشند.

اجاره خودرو در کیش

اجاره خودرو در کیش علاوه بر صرفه اقتصادی که میتونه در هزینه های وقت و کرایه تاکسی و ... برای گردشگران داشته باشد لذت کیش گردی را نیز دوچندان میکنه و گردشگران این آیتم کیش معمولا یکی از تصاویر پروفایلشون عکس با خودرو های تراز اول جزیره در اینستاگرام و ... به یاد بود است.

برای اطلاع از قیمت کلیه تفریحات کیش کلیک کنید.

برای رزرو بلیط تخفیف پارک آبی کیش  کلیک کنید.

1 – مدارک لازم برای اجاره خودرو در کیش چیست ؟

اولین و بیشترین سوالی که گردشگران کیش که علاقمند به آیتم اجاره خودرو در کیش هستند از ما میپرسند این است که چه مدارکی برای رنت ماشین در کیش لازم است ؟ در پاسخ به این سوال باید بگویم تمامی مراکز رنت خودرو در کیش تحت قوانین اتحادیه رنتکاران کیش فعال بوده و این اتحادیه الزاما مطابق قوانین راهنمایی و رانندگی " گواهینامه فرد اجاره کننده خودرو "  را به عنوان مدرک مورد نیاز برای رنت خودرو تعیین نموده است. در حقیقت برای اجاره ماشین در کیش فرد علاقه مند با ارائه گواهینامه میتواند درخواست اجاره ماشین در کیش را نماید.

رنت خودرو در کیش

2- تضامین لازم برای اجاره خودرو در کیش چیست؟

برای اجاره یک ماشین در کیش در ابتدا باید دارای گواهینامه معتبر رانندگی بوده و سپس باید بتوانید وثیقه و تضمین رنت خودرو را تامین نمایید. این تضمین به دو صورت قابل ارائه است 1- به صورت وجه نقد که در این صورت بسته به نوع خودرو و مدل آن مبلغی در حدود 3 تا 5 میلیون تومان در خودرو های معمولی مانند اسپورتج و نیسان جوک و تا 100 میلیون در خودرو های لوکس مانند مازاراتی در زمان تحویل کلید خودرو از شما به امانت به رنتکار داده میشود و در هنگام عودت خودرو این وجه بلافاصله به شما بازگردانده خواهد شد. 2- به صورت چک : که در این صورت مبلغی معادل ارزش ماشین از دسته چک متعلق به فرد متقاضی اجاره ماشین به رنت کار داده میشود و در زمان عودت خودرو این چک از ایشان دریافت خواهد شد.

BMW z4

3- تضمین خلافی در اجاره ماشین در کیش چیست؟

در رنت خودرو در کیش طبق قوانین حاکم اتحادیه محترم رنتکاران جزیره کیش بایستی مبلغ سیصد هزار تومان به عنوان وجه ضمان جرایم احتمالی راهنمایی و رانندگی به رنت کار خودرو پرداخت نمایید و در صورت نداشتن جریمه این وجه یک ماه پس از تحویل خودرو  به حساب شما واریز خواهد شد. لازم به ذکر است در زمان انعقاد قرارداد اجاره خودرو در کیش از شما یک شماره حساب گرفته میشود و این وجه به آن شماره حساب عودت میگردد و بهتر است این شماره حساب متعلق به شخصی باشد که خودرو را اجاره می کند.

اجاره ماشین در کیش

4- هزینه اجاره روزانه خودرو  

منظور از هزینه اجاره روزانه خودرو ، هزینه استفاده از خودرو رنت شده می باشد که بسته به نوع خودرو متفاوت است. لازم به ذکر است سالانه اتحادیه رنتکاران خودرو بسته به نوع خودرو و مدل آن هزینه اجاره خودرو در کیش را مشخص مینماید و تمامی فعالین این صنف می بایست سقف قیمتی اعلامی اتحادیه را رعایت نمایند. سایت کیش برگ در تمامی ایام سال کمترین قیمت اجاره انواع خودرو را برایتان مهیا نموه که میتوانید با انتخاب خودرو مورد نظرتان و پرداخت هزینه های مربوطه آن خودرو دلخواه خود را در محل اقامت خود تحویل بگیرید و در محل مورد علاقه تان نیز خودرو را تحویل دهید.

هزینه اجاره خودرو در کیش

5- منظور از اجاره روزانه خودرو در کیش چند ساعت است؟

در رنت روزانه ماشین در کیش هر ساعتی که ماشین را تحویل بگیرید به میزان 24 ساعت میتوانید از آن استفاده کنید به عبارت ساده تر هر ساعتی از شبانه روز که خودرو را به شما تحویل دهند فردا آن روز برای تحویل گرفتن خودرو به شما مراجعه می کنند. برخی از مشتریان میپرسند آیا میشود خودرو را برای نصف روز و یا ساعتی اجاره کرد یا خیر ؟ که در جواب این دوستان باید عرض کنم که این امکان وجود ندارد و خودرو بدون راننده در کیش مطابق قرارداد های اتحادیه حداقل برای مدت زمان 24 ساعت اجاره داده میشود.

قیمت اجاره خودرو در کیش

6- آیا ماشین های اجاره در کیش دارای بیمه بدنه هستند؟

رنت کاران جزیره کیش برای اجاره دادن خودرو در کیش موظف به بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه خودرو های خود می باشند و تمامی خودرو هایی که گردشگران کیش از رنتکاران دارای مجوز اجاره می نمایند دارای بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه می باشد که در صورت بروز حادثه میتواند آسیب کمتری به اجاره کننده خودرو و رنتکار وارد سازد.

7- چگونه ممکن است یک رنتکار قانونی را از غیر قانونی تشخیص داد ؟

داشتن مجوز فعالیت " رنتکاری " برای شخصی که از آن خودرو را اجاره می کنید بسیار مهم است زیرا در صورت بروز هرگونه مشکل شما میتوانید به اتحادیه مربوطه مراجعه نموده و کمتر از 12 ساعت کاری مشکل شما مطابق قوانین مرتفع خواهد شد . از اینرو حتما توصیه میکنیم از رنتکارهای دارای مجوز اجاره ماشین در کیش ، خودرو خود را اجاره نمایید. گاها دیده شده برخی افراد سود جو با قیمت های پایینتر اقدام به اجاره دادن خودرو های خود در جزیره کیش به گردشگران مینمایند و گردشگران نیز در زمان عودت وجوه امانی تضامین با مشکلات زیادی مواجه میگردند. رنتکاران در هنگام تحویل خودرو یک برگ قرارداد به متقاضی خودرو تحویل میدهند که در بالای آن آرم اتحادیه و شماره عضویت رنتکار در اتحادیه ذکر گردیده است

کیش برگ نیز فقط با بهترین رنتکاران جزیره کیش که دارای مجوز از اتحادیه محترم رنتکاران بوده و به خوش نامی شهره می باشند، فعالیت می نماید تا لذت خریدی ارزان  و مطمئن را برای شما رقم بزند.

اف جیی

8- نکات مهم در تحویل گرفتن خودرو برای اجاره در کیش چیست ؟

کیش برگ برای متقاضیان اجاره خودرو در کیش توصیه میکند که حتما در زمان انعقاد قرارداد به سربرگ قرارداد رنتکار توجه نمایند و همچنین در زمان تحویل گرفتن خودرو از دور تا دور خودرو در حضور نماینده رنتکار با موبایل خود فیلم برداری کرده تا در صورت بروز اختلاف به عنوان سند حکمیت فیمابین طرفین باشد.

لازم به ذکر است به لطف خداوند متعال تا کنون هیچ موردی در این چند سال از بروز مشکلات احتمالی فیمابین اجاره دهندگان خودرو و متقاضیان اجاره خودرو در کیش که از سایت کیش برگ خرید نموده اند رخ نداده زیرا ما با دقتی وسواس گونه به انتخاب برترین شرکای تجاری مبادرت می ورزیم و بهترین خدمات را با بهترین قیمت برایتان مهیا نموده ایم.

برای اطلاع از قیمت کلیه تفریحات کیش کلیک کنید.

برای دیدن فیلم تفریحات آبی کیش و عکس تفریحات آبی کیش و همچنین کلیه تفریحات کیش و کلی موزیک زیبا و با حال و عکس و کلیپ خنده دار ، کیش برگ را در کانال تلگرام و اینستاگرام  به آدرس ذیل دنبال کنید.

http://t.me/KishBarg

http://instagram.com/kish.barg