در زمان ثبت نام شماره موبایل وارده توسط شما به عنوان کلمه عبور در نظر گرفته شده است

پاراسل کیش با تخفیف قیمت 

پاراسل کیش چیست و پاراسل کیش با تخفیف کجا عرضه میشود . هر موقع اسم تفریحات آبی کیش رو میشنویم بدون شک یکی از چیزایی که از ذهنمون میگذره پاراسل جزیره کیش یا همان چتر سواری در کیش یا چتر های رنگی بر فراز دریا  هستش که هممون دوست داریم که تجربش کنیم و طعم لذت پروازو تو آسمان آبی بی کران بچشیم و برای لحظاتی حس و حال بی نظیر و غیر قابل توصیف پرنده هایی که روی پهنای دریای خلیج فارس پرواز میکنند را بفهمیم.

پاراسل چیست و یا چتر های رنگی چیه ؟ اول از همه شاید خیلیامون اسم پاراسل کیش به گوشمون خورده باشه ولی دقیق ندونیم چیه ! پس در جواب پاراسل کیش چیست و یا پاراسل چیه باید در زبان ساده بگم که پاراسل چتر های رنگی بر فراز دریا کیش هستند که به وسیله اتصال به قایق در آسمان به پرواز در میاد. برای توضیحات بیشتر در مورد این چتر های رنگی در ادامه متن با ما همراه باشید.

پارسل در کیش

چتر های رنگی زیبایی که بر روی دریا و خلیج در جای جای دنیا و کیش می بینید و توسط یک قایق کشیده میشن پاراسل نام دارند . این آیتم از تفریحات در کیش بسیار مورد استقبال عموم مردم و گردشگران کیش است و اغلب گردشگران کیش از این آیتم مهیج و نشاط آور بارها استفاده میکنن. به زبان ساده تر اگر در این سفر این آیتم رو سوار نشی انگار کیش نیومدی. عکس های پاراسل کیش نیز بسیار زیبا و سالها در آلبوم عکستون موندگاره و به شما اطمینان میدم که از این آیتم تفریحات آبی کیش به عنوان یه خاطره به دوستانتون نقل خواهید کرد.

پاراسل کیش کجاست؟

پاراسل کیش کجای جزیره واقع شده و آدرس آن  کجاست؟ در پاسخ به این سوال باید بگم در کیش در حدود 20 کلوپ فعال است که در سراسر سواحل جزیره زیبای کیش واقع شده اند . تمامی این کلوپ ای دریایی خدمات پاراسل کیش را انجام میدهند . برای اطلاع از آدرس دقیق این کلوپ میتوانید در قسمت تفریحات آبی سایت کیش برگ دقیقا متوجه شوید که آدرس هر کدام از  کلوپ های کیش کجاست . تمامی کلوپ های پاراسل در کیش خفیف در سایت کیش برگ دارند و میتونید پس از مقایسه قیمت پاراسل در کیش کلوپ های مختلف آیتم تفریحات آبی مورد نظر را با پرداخت آنلاین بلیط پاراسل کیش ارزان خرید و به راحتی رزرو نمایید.

پاراسل در کیش کجاست با تخفیف

برای اطلاع از قیمت کلیه تفریحات کیش با تخفیف کلیک کنید.

تخفیف پاراسل کیش با تخفیف

برای خرید بلیط پاراسل کیش با تخفیف و قیمت ارزان و هزینه کم سایت کیش برگ را دنبال کنید در آفر های این آیتم تا 80% تخفیف را میتوانید به راحتی از سایت کیش برگ دریافت و استفاده نمایید. ما بهترین کلوپ های 5 ستاره را برای استفاده شما فراهم کرده ایم تالذت خرید ارزنده را ارزان برایتان مهیا کنیم.

البته ناگفته نماند که کلوپ های کیش از لحاظ نوع ارائه خدمات به 5 دسته تقسیم شده اند و در انتخاب آنها باید دقت نمایید . کلیه کلوپ های قرارداده شده در سایت کیش برگ یا 4 ستاره تاپ و یا 5 ستاره هستند.

نکات و مراحل استفاده از این آیتم

هنگام استفاده از پاراسل کیش تمام نکات ایمنی و چگونگی استفاده از آن توسط افراد متخصص که در قایق حضور دارن به شما آموزش خواهد داده شد. به شما طناب هایی وصل میشه که به وسیله آنها به چتر های رنگی متصل میشوید و طناب دیگری که یک سره آن به شما و یک سر دیگرش به قایق وصل هست . برای سوار شدن به چتر پاراسل کیش اول اینکه سعی کنید لباسی رو بپوشید که اگر خیس شد مشکلی براتون به وجود نیاد . البته فقط یه جا امکانش هست که خیس بشید اونم زمان سوار شدن یا پیاده شدن از قایقه. در کل فراینده تفریحات پاراسل کیش اینجوریه که از داخل قایق با چتر به نرمی بلند میشید و دوباره خیلی آرام تو قایق فرود میاید برای همین اصلا نگران افتادن توی دریا یا اتفاقای پیش بینی نشده نباشید .

 

پاراسل در کیش با تخفیف کجاست

همه چیز تحت کنترل هستش و امنیت شما توسط کلوپ تضمین شده است. با توجه به وزن افراد راهنماییتون میکنند که چند نفره میتونید سوار بشید. انتخاب دست خود شماست که تک نفره یا حداکثر سه نفره همزمان سوار شید ولی نکته ای که در پاراسل کیش است اینه که نباید مجموع وزن شما و همراهاتون از 160 کیلو گرم بیشتر بشه .در این تفریح لذت بخش کیش سن و جنسیت افراد مهم نیست و همه از سن 6 تا 65 سال میتونن از این آیتم تفریحات کیش استفاده کنند.

پارسل کیش تخفیف قیمت بلیط

خطرات پاراسل

وقتی که چتر پاراسل به شما وصل شد به آرامی از سطح قایق به سمت آسمان به حرکت در می آیید و طناب بلند و بلند تر میشه تا حدود 180 متر که فاصله شما از سطح دریا میباشد . فاصله شما میتونه تا 300 متر هم برسه اما هر چه ارتفاع کمتر باشه امنیت بیشتری برقرار میشه و اندازه استاندارد ارتفاع پاراسل کیش بین 100 تا 180 متر هست.از لحاظ آماری پاراسل در حین مهیج بودن یکی از تفریحات ایمن به حساب میاد. طبق آمار چتر پاراسل در 30 سال حدود 150 ملیون پرواز داشته که فقط حدود 1700 تا از اونا به خاطر رعایت نکردن مسائل ایمنی با حادثه همراه بوده. پاراسل جزیره کیش رو میتونید از 1 نفر تا 3 نفر همزمان سوار بشوند.

زمان پاراسل سواری در کیش

زمان پاراسل کیش یعنی فقط زمانی که شما روی آسمان هستید بین 5 تا 6 دقیقه هست . و کل مدت زمانی که داخل قایق سپری میکنید حدود نیم ساعت هستش این لحظاتی که درون قایق سپری میکنید بسیار لحظات شاد و مفرحی براتون هست وقایق سواری رو آب های خلیج فارس قطعا خالی از لطف نیست. بعد از اینکه همه افراد داخل قایق نوبتی سوار چتر پاراسل شدند قایق به سمت کلوپ بر میگرده. بعد از اینکه مدت زمانتان در آسمان تمام شد طناب از داخل قایق به آرامی جمع میشه و کم کم به سمت قایق حرکت ومیکنید و درون قایق فرود میاید

آدرس پاراسل کیش

آدرس پاراسل کیش : همه کلوپ های آبی کیش آماده خدمت رسانی به گردشگران عزیز میباشد. اگه دقیق تر بخواید بدونید پاراسل کیش کجاست حتما به سایت کیش برگ سر بزنید و از تخفیف پاراسل کیش بهره مند میشید پس حواستون باشه که از دستش ندید. نا گفته نمومه که عکاسان حرفه ای درون هر قایق حضور دارند که از لحظه به لحظه سوار شدنتون به پاراسل کیش عکس میگیرند . عکس های چتر پاراسل کیش با زمینه ی آبی آسمان و آبی دریا و سوار بر چتر هایی با اون رنگ های شاد و زنده عکس هنری بی نظیری میشه برای تو قاب عکساتون.

برای اطلاع از قیمت کلیه تفریحات کیش با تخفیف کلیک کنید.

برای دیدن قیمت تفریحات کیش در سال ۹8 با فیلم تفریحات آبی کیش و با عکس تفریحات آبی کیش و پاراسل در کیش و همچنین کلی موزیک زیبا و با حال و عکس و کلیپ خنده دار ، کیش برگ را در کانال تلگرام و اینستاگرام  به آدرس ذیل دنبال کنید.

http://t.me/KishBarg

http://instagram.com/kish.barg