در زمان ثبت نام شماره موبایل وارده توسط شما به عنوان کلمه عبور در نظر گرفته شده است

گشت با بالن کیش یا بالون سواری در کیش بالون سواری در کیش یکی از تفریحات جدید که در تابستان  سال ۹۹ قرار است  راه اندازی گردد. گشت با بالون در کیش است که به آن بالون گردی نیز میگن ، پس از اجرای موفق پروژه جاروکوپتر کیش دومین تفریح هوایی جزیره کیش است. گشت […]

3/5 - (3 امتیاز)

گشت با بالن کیش یا بالون سواری در کیش بالون سواری در کیش یکی از تفریحات جدید که در تابستان  سال ۹۹ قرار است  راه اندازی گردد. گشت با بالون در کیش است که به آن بالون گردی نیز میگن ، پس از اجرای موفق پروژه جاروکوپتر کیش دومین تفریح هوایی جزیره کیش است. گشت […]

3/5 - (3 امتیاز)
شرایط استفاده

همراه داشتن پرینت تخفیف الزامی است

تلفن هماهنگی : 09028088811
آدرس : کیش سارینا 1 طبقه 6 واحد 613
توضیحات تکمیلی

گشت با بالن کیش یا بالون سواری در کیش

بالون سواری در کیش یکی از تفریحات جدید که در تابستان  سال ۹۹ قرار است  راه اندازی گردد.

گشت با بالون در کیش است که به آن بالون گردی نیز میگن ، پس از اجرای موفق پروژه جاروکوپتر کیش دومین تفریح هوایی جزیره کیش است.

گشت با بالون کیش چیست؟

گشت با بالون یا بالن سواری در کیش همان بالون گردی است که  اغلب در کارتون های دهه شصت دیدیدو این بالن ها دارای یک سبد برای قرارگیری مسافران و بالون ران است که توسط ریسمانهای ضخیمی به چتر بالون متصل شده است .

افراد علاقه مند به بالون گردی میتونن رویای دیرینه خودشون را در جزیره کیش محقق کنن و خبر خوش هم اینکه کی برگ بلیط بالون کیش تخفیف ویژه رو در سایت براتون مهیا کرده است که لذت بالون سواری را ارزان تجربه کنید.

گشت بالون گردی کیش چگونه است؟

پس از خرید بلیط بالون گردی کیش از سایت کیش برگ زمان حضور شما در مجموعه رزرو میشه و میتونید به راحتی به محل مراجعه کنید .

کاپیتان خبره ای به همراه شما پس از پذیرش وارد کابین بالون شده و به مدت ۶۰ دقیقه در سطح جزیره در ارتفاع ۱۰۰ متر پرواز رویایی رو تجربه خواهید کرد.

تعداد در بالن کیش

تعداد افراد در بالن کیش بستگی به وزن آنها و سرعت وزش باد و دیگر شرایط جوی دارد.

قیمت بلیط بالون سواری کیش

قیمت بلیط بالون گردی کیش هنوز توسط سازمان منطقه آزاد تعیین نشده ولی برآورد میشه برای هر نفر در حدود ۳۰۰ هزار تومان باشه که تیم کیش برگ قطعا مثل همیشه با تخفیف عالی خدمتتون عرضه میکنه.

بالن در کیش

بالن در کیش یکی از مهیج ترین تفریحات و نوع گشت در جزیره کیش است . بالن سواری در کیش راهی آسان برای درک زیبایی های کیش است.

با بالن میشود همزمان که از زیبایی خلیج و آبهای نیلگدن آن لذت برد رویایی کارتن های  زمان کودکی رو هم زنده کرد.

تجربه مهیج و موفق جاروکوپتر کیش رو اینبار بدون شنیدن صدای موتور و ملخ آن میشه به نوعی دیگه تجربه نمود.


مکان بالن سواری در کیش

محل و مکان بالن سواری در کیش جنب بازار ماهی کیش در قسمت شمال غربی جزیره و نزدیک به بازار عربها و رستوران دریایی فیشمن است.

مدت زمان بالن در کیش

مدت زمان بالن سواری در کیش حدود یک ساعت است که از محل ایستگاه اسکه نزدیک بازار عربها شروع و تا کشتی یونانی جزیره امتداد خواهد داشت.

پرسش و پاسخ
1 دیدگاه
جعفر محمدی۱۳۹۹/۹/۱ - 02:29
خیلی خوب

نوشتن دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشخصات فردی که بلیط به نام او (به عنوان سرگروه) و همراهانش صادر میشود

لطفا در وارد کردن شماره موبایل دقت بفرمایید زیرا که از این طریق رزروتان پیگیری می‌شود